Szkoła narciarska Kraków – Inter Club zaprasza na weekendowe białe szaleństwo!

Chcielibyście żeby Wasze dziecko doskonale szusowało po ośnieżonych stokach, ale nie macie czasu na spędzenie tygodni w górach? Klub narciarski Interclub Kraków ma na to sposób. Sobotnie wyjazdy narciarskie z Krakowa pozwolą Państwa dzieciom udoskonalić technikę jazdy i utrzymać formę przez cały sezon zimowy.

Wyjazdy narciarskie Kraków

Szkoła narciarska Interclub Kraków serdecznie zaprasza na sobotnie szkolenia narciarskie wszystkie dzieci, zarówno początkujące, jak i zaawansowane. Zajęcia obejmują ćwiczenia mające na celu rozwinąć umiejętności jazdy technicznej na nartach, jednak nasi instruktorzy nie zapominają o świetnej zabawie.. Zajęcia obejmują ćwiczenia mające na celu rozwinąć umiejętności jazdy technicznej na nartach, jednak nasi instruktorzy nie zapominają o świetnej zabawie.
Klub narciarski Interclub Kraków spotyka się w soboty o godzinie 10:00 przy kasie ośrodka Beskid Spytkowice, gdzie kupujemy karnety, dzielimy się na grupy, rozdajemy nasze kolorowe koszulki narciarskie i rozpoczynamy szkolenie. Instruktorzy szkoły narciarskiej Interclub Kraków pozostają w stałym kontakcie z rodzicami, informując o przebiegu zajęć czy planowanych przerwach. Nasz Klub narciarski bierze pełną odpowiedzialność za Państwa pociechy, dlatego ze spokojem możecie zrelaksować się na stokach.

 Szkolenie kończymy o godzinie 14 pod kasami ośrodka.

Należy pamiętać, że każde dziecko uczestniczące w zajęciach musi mieć ze sobą:

kanapkę,
coś słodkiego,
kask,
kompletny i dopasowany sprzęt narciarski (W razie potrzeby można skorzystać z wypożyczalni sprzętu narciarskiego na miejscu)
zapasowe rękawiczki,
w razie mrozu ogrzewacze do rąk, które można zakupić w Inter Sporcie.
wysokie ciepłe skarpety,
ciepłą bluzę.

Bardzo ważnym jest, by dziecko było ubrane ciepło, ale nie za ciepło. Jeśli chcemy by maluch dobrze spędził czas na stoku sprawdźmy jak się czuje w kolejnych warstwach ubrania. Tradycją szkoły narciarskiej Interclub Kraków są termosy z ciepłą herbatą dla dzieci, dlatego nie musicie się Państwo martwić przeładowanymi plecakami. Herbaty nie zabraknie dla nikogo! 😉

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Najczęściej zadawane pytania

Jak przygotować dziecko do zajęć?

Każde dziecko biorące udział w zajęciach sobotnich musi być przygotowane na każde warunki pogodowe.

Pamiętać musimy, że pogoda potrafi zmienić się z minuty na minutę, dlatego tak ważne jest dobre wyposażenie dziecka.

Lista najpotrzebniejszych rzeczy znajduje się poniżej:

 • Kanapki
 • coś słodkiego lub owoc
 • Rękawice narciarskie (dwie pary)
 • kask + kominiarka
 • sprzęt narciarski (buty, kije, narty)
 • Ciepła bluza lub polar
 • wysokie skarpety(pod kolano)
 • W mroźne dnie leginsy/rajtki
 • chusteczki higieniczne
 • ogrzewacze do rąk – można zakupić w Inter Sport lub Dectahlon

Zauważyliśmy, że często dzieci ubierane są nieadekwatnie do pogody. Pamiętajmy, że przegrzanie powoduje często zmniejszenie uwagi, zmęczenie i złe samopoczucie. Nadmierna ilość warstw ubierana na dziecko również krępuje ruchy! 

Ile trwają zajęcia?

Sobotnie zajęcia trwają od 9:00 – 14:30 (gdy jedziemy do Spytkowic)

10:00 – 14:30 (gdy jedziemy do Kluszkowców)

Zbiórka rano  – zawsze 7:30-7:45 – Cinema City Zakopianka

Zbiórka po zajęciach – 16:00-17:00 – Tyły Dectahlonu

Jaki jest przebieg zajęć?

Zajęcia rozpoczynamy rozgrzewką. Często przybiera ona formę gier i zabaw.

Właściwa część zajęć to przede wszystkim szkolenie techniczne! Liczne ćwiczenia przy użyciu różnego rodzaju przyborów.

Na przerwie każde dziecko am obowiązek zjeść kanapkę oraz wypić herbatę (Herbatę zapewnia organizator wyjazdu)

Po przerwie ponowne szkolenia techniczne już o mniejszej intensywności.

W jaki sposób przydzielacie Państwo dzieci do grupy?

Dzieci staramy się dzielić wg. umiejętności narciarskich oraz wieku. Niezwykle ważna dla nas jest aby dzieci dobrze się czuły w swoim towarzystwie. Dzięki temu, iż każdy instruktor ma przy sobie walki talki jesteśmy w stanie natychmiast reagować na ewentualne zmiany w grupach.

Każdy instruktor dostaje dla dzieci koszulki o różnych kolorach, dzięki czemu jest w stanie natychmiast wyłapać swojego kursanta.

Dzieci nie są prowadzone przez tego samego instruktora przez cały sezon narciarski. Instruktorzy zmieniają grupy gdyż każdy zwraca uwagę na inne błędy, oraz ma inny styl nauczania dzięki czemu dziecko jest w stanie pracować i poprawiać swoją pozycję narciarską.

Czy dziecko musi mieć swój sprzęt?

Każde dziecko powinno mieć swój sprzęt. Zdajemy sobie sprawę z kosztów jakie generuje narciarstwo, nie mniej jednak zdecydowanie lepiej uczy się dziecko gdy pracuje ono stale na tym samym sprzęcie. Dobrze dobrane buty i narty to znaczna część sukcesu.

My opiekunowie, dbajmy o to by nasze dziecko miało starannie dobrane narty i buty gdyż będzie mu się zdecydowanie przyjemniej pracowało. Zły sprzęt generuje więcej błędów niż nam się wydaje.

Jakie są koszty wyjazdu jednodniowego ze szkoleniem?

Jeśli dziecko dojeżdża z nami busem:

 • Transport – 40 zł
 • szkolenie – 80 zł
 • karnet około – 40 zł

Jeśli dojeżdżają Państwo we własnym zakresie:

 • szkolenie – 80 zł
 • karnet około – 40 zł

Jeśli chcesz zapisać dziecko na zajęcia, wypełnij formularz