Przedszkole narciarskie Inter Club

Szukasz pomysłu dla swojego dziecka na spędzenie ferii zimowych? Świetnie trafiłeś! Przedszkole narciarskie Inter Club to program dla dzieci, które marzą o rozpoczęciu swojej przygody z narciarstwem. Na co czekacie? Pakujcie ciepłe rękawice i przychodźcie prędko do nas!

Krakowska szkółka narciarska Inter Club czeka właśnie na Was

Przedszkole narciarskie to program dedykowany naszym najmłodszym milusińskim w wieku od 5 do 8 lat. Jesteśmy otwarci dla każdego, kto wiąże naukę jazdy na nartach z fenomenalną przygodą. Ważne jest, aby przyszły adept szkółki narciarskiej z Krakowa był zapalonym entuzjastą nowych wyzwań, dla którego zmienne warunki atmosferyczne i długa zabawa na świeżym powietrzu nie są straszne. Pamiętajmy, że jazda na nartach często wiąże się z przeszywającym zimnem, sypiącym w oczy śniegiem czy niewygodnym kombinezonem i butami. Dlatego ważnym jest, aby nauka jazdy na nartach sprawiała przyjemność przede wszystkim dziecku.

Przedszkole narciarskie – zajęcia

Nauka jazdy na nartach przeprowadzana jest w formie zabawy, podczas której dziecko angażuje wszystkie partie ciała. Naszym podopiecznym pozwalamy szczegółowo zapoznać się z każdym nowym elementem po kolei, dzięki czemu Wasze pociechy będą mogły szybko zrozumieć, na czym polega ten sport. Zapewniamy, że z nami każde dziecko jest bezpieczne, nad czym czuwa wysoce wykwalifikowana kadra, która ma na uwadze przede wszystkim komfort swoich podopiecznych. Dla nas najważniejsze są dobra zabawa i postępy dzieci, dlatego dostosowujemy poziom trudności wykonywanych zadań i nachylenia stoku. Dokładamy wszelkich starań, aby dziecko jak najszybciej skutecznie nauczyło się oporządzać osprzęt, samodzielnie zjeżdżać czy wpinać i wypinać się z wyciągu. Często już na pierwszych zajęciach widać imponujące efekty pracy – dzieci z przyjemnością same potrafią wpiąć narty, podnieść się, a nawet zjechać z niewielkiej górki i zahamować.

Wierzymy, że narciarstwo to doskonała zabawa. Dla nas jest to całe życie i od pierwszych chwil staramy się zaszczepić w naszych podopiecznych największe wartości tego sportu. Jeśli chcecie by Wasze dzieci poznały magiczny świat białego szaleństwa na stokach, przyprowadźcie je do Inter Clubu.

Uwaga dojazd na zajęcia we własnym zakresie!

Zapraszamy!

Wszelkie informacje o wyjazdach i zajęciach publikujemy na naszym Facebooku lub w aktualnościach. Można uzyskać również informację wypełniając formularz lub do nas dzwoniąc. 🙂 Czekamy na kontakt.

JEŚLI CHCESZ ZAPISAĆ DZIECKO NA ZAJĘCIA WYPEŁNIJ FORMULARZ