Podczas naszych obozów  nie ma czasu na nudę. Oferujemy bogaty program sportowy nastawiony na prawidłowy rozwój fizyczny dzieci.  Naszym celem jest propagowanie zanikających dobrych nawyków sportowych. Codzienna aktywność fizyczna jest potrzebna do prawidłowego kształtowania się ciała oraz samozadowolenia czy nawiązywanie kontaktów z innymi dziećmi dla których sport odgrywa ważną rolę w życiu.

Nie oferujemy przepełnionego programu zajęć, skupiamy się na konkretnych dyscyplinach sportowych i one są głównym wiodącym tematem wyjazdów.

Podczas obozów  w pełni aktywizujemy młodzież, oraz dzieci.

Niewątpliwie na nasze obozy powinny jeździć osoby, które potrzebują dużo ruchu, lubią sport i ruch. Dzieci niechętne do aktywności fizycznej nie odnajdą się w nowej rzeczywistości gdzie zmęczenie jest zdrowym objawem, a nie karą.

Obozy zimowe – co roku organizujemy zimowiska, których motywem przewodni jest szkolenie narciarskie dzieci i młodzieży. Szkolenia prowadzą tylko wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy. Obozy są intensywne, ale dzięki temu możemy zagwarantować postępy w nauce tego sportu. Każdy obóz narciarski oczywiście zakończone są zawodami sportowymi oraz sprawdzianem umiejętności elementów narciarskich. Nasze szkolenia mają na celu zachęcenie młodzieży i dzieci by robiły uprawnienia PZN-u czyli Polskiego Związku Narciarskiego. Podczas wyjazdów dzieci mają możliwość zdawać na Demonstratora PZN. Podczas obozów nie zapominamy o dobrej zabawie, nie mniej jednak sport u nas zajmuje pierwsze miejsce, dlatego wieczorami nasi podopieczni mają zajęcia na hali sportowej z gimnastyki i gier zespołowych.

Lato to czas, w którym odpoczynek należy się nie tylko dzieciom, ale również rodzicom. Pośród wielu ofert wyjazdów dla młodzieży i dzieci oraz bogatych ofert programowych często wybieramy te, które nie do końca spełniają oczekiwania dzieci. Jeśli dziecko ma duszę sportowca, lubi ruch, towarzystwo dzieci, dla których sport jest bardzo ważny to znaczy, że obóz z Inter Clubem jest dla niego!  Stawiamy na sport i bezpieczeństwo. Letnie obozy z Inter Clubem to możliwość kształtowania charakteru, sylwetki i dobrych nawyków sportowych. Nasze obozy to czas na odpoczynek dla rodziców, gdyż oddaje dziecko w dobre i fachowe ręce.

Kliknij przycisk edytuj aby zmienić ten tekst.Dowiedz się więcej

JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIA WYPEŁNIJ FORMULARZ