Obozy zimowe – narciarskie – intensywne wyjazdy dla dzieci i młodzieży

Narciarstwo to doskonały sport dla tych, którzy są wytrwali i szukają sposobów na połączenie świetnej zabawy z mocnymi wrażeniami. Kiedyś sport ten przeznaczony był dla elit, dziś zdobywa coraz większe grono zapaleńców. Narciarstwo uczy dyscypliny i pokazuje, jak ciężką pracą można dojść do każdego celu. Co więcej, sport ten jest doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu z dziećmi. Świeże powietrze z pewnością świetnie wpłynie na samopoczucie i kondycję maluchów.

Jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz! 
Ilość ofert ciągle powstających szkółek narciarskich sprawia, że nie sposób zdecydować się na odpowiednią opcję. Obóz narciarski z krakowskim klubem Interclub to propozycja dla tych z Państwa, którzy chcą skutecznie nauczyć swoje pociechy jazdy na nartach. Jeśli wcześniejsze szybkie wypady na stoki kończyły się fiaskiem, zapewniamy, że nie warto zrażać się chwilowymi niepowodzeniami. Z doświadczenia wiemy, że sporadyczne wyjazdy w góry nie przynoszą oczekiwanych wyników, dlatego miłośnikom białego szaleństwa polecamy obozy narciarskie podczas których instruktor z łatwością zauważy ewentualne błędy w technice jazdy oraz pomoże podszkolić i rozwinąć nabyte umiejętności.

Obozy zimowe – narciarskie Interclub 

Obóz narciarski Interclub to 7-dniowy, intensywny wyjazd dla dzieci i młodzieży, podczas którego z łatwością nasi podopieczni opanują nowe elementy jazdy. Podpowiemy jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce i pokażemy, że nawet tak wymagający sport jakim jest narciarstwo, może przynieść wiele radości. Nasze obozy narciarskie to nie tylko sposób na aktywne spędzenie ferii zimowych, ale również możliwość poznania ciekawych osób i zawarcia przyjaźni na bardzo długie lata.

W Interclubie możecie Państwo zapisać na obóz narciarski zarówno przedszkolaka, jak i starsze dziecko. Nasza wyszkolona kadra świetnie poradzi sobie z nauką dzieci i młodzieży w każdym wieku. Możecie być Państwo pewni, że zostawione pod naszą opieką maluchy są bezpieczne i zadowolone.
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą

OBÓZ NARCIARSKI DLA STARSZYCH DZIECI

obozy narciarskie kraków

Tygodniowy obóz narciarski w pierwszym tygodniu ferii małopolskich. Zwykle odbywa się w Szczawnicy, gdzie mamy doskonałe warunki do nauczania narciarstwa — zróżnicowane trasy od łatwych po bardzo wymagające, oświetlone stoki, możliwość ustawienia slalomu i ogrodzonego ogródka, jazda poza trasą. Jest to intensywny obóz narciarski, podczas którego zajęcia na stoku mamy zarówno przed południem, jak i wieczorami. Oprócz nauczania nowoczesnej, prawidłowej techniki, wprowadzamy elementy jazdy terenowej, tyczek, torów przeszkód, prostych skoków, jazdy synchronicznej, jazdy nie tylko po przygotowanych, gładkich trasach. Dzieci podzielone są na grupy o podobnym stopniu zaawansowania. Każda grupa ubrana jest w inny kolor koszulek klubowych, co znacznie poprawia bezpieczeństwo i organizację zajęć. Obóz kończy się zawodami narciarskimi, a także wesołym, przebieranym karnawałem narciarskim. Co dwa lata organizujemy kurs Demonstratora Szkolnego PZN

OBÓZ RODZINNY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

DSC_0291

Tygodniowe szkolenie narciarskie w drugiej połowie ferii małopolskich dla przedszkolaków, oraz młodzieży szkolnej. W tym terminie zapraszamy głównie dzieci w wieku przedszkolnym, dla których realizujemy specjalny program „narciarskiego ABC”. Nauka przebiega w formie zabawy, z wykorzystaniem kolorowych przyborów i ogrodzonego ogródka narciarskiego. Dzieci w grupach 5 – 6 osobowych, ubrane w kolorowe koszulki są dobrze widoczne na stoku i przez to bardziej bezpieczne. Naukę również kończymy zawodami, oraz wesołym narciarskim karnawałem. Szkolenie to odbywa się również w Szczawnicy, gdzie dzieci z rodzicami mieszkają prywatnie i biorą udział w codziennych, przedpołudniowych zajęciach narciarskich, a także popołudniowych, na sali gimnastycznej. Co roku w ferie organizujemy karnawał narciarski. Dzieci oraz kadra przebiera się w kolorowe stroje. Zazwyczaj wcześniej podajemy motyw przewodni przebieranek.

JEŚLI MASZ PYTANIA NAPISZ DO NAS