Nie masz pomysłu na wakacje? Obozy sportowe Interclub to strzał w dziesiątkę!

Coraz częściej wizja zbliżających się wakacji napawa rodziców wieloma obawami. Co zrobić, by dziecko nie spędziło słonecznych dni przed komputerem lub smartfonem w dłoni? Jak zapewnić mu dobrą opiekę i ciekawe zajęcia, kiedy jesteśmy w pracy? I wreszcie, co zrobić, by przekonać malucha do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu? Odpowiedzią na te pytania są obozy sportowe Interclubu!

Obozy letnie – sposób na udane wakacje
W naszej ofercie znajdziecie Państwo obozy dla dzieci rowerowe oraz ogólnosportowe, podczas których Wasze dzieci poznają niesamowite zakątki Polski oraz Czech i przekonają się, że sport to również świetna zabawa. Pieczę nad bezpieczeństwem uczestników sprawuje doświadczona kadra, która nie tylko aktywnie zorganizuje dzieciom czas, ale również zadba o dobre samopoczucie każdego z uczestników. Program obozów sportowych dostosowany jest do wieku i możliwości dzieci, dlatego nie musicie się Państwo martwić, czy Wasze dziecko poradzi sobie na takich wakacjach. Zapewniamy, że przez przeszło 15 lat uczestnicy obozów letnich z radością pokonywali swoje granice i odkrywali w sobie niesamowitą pasję.

Obozy dla dzieci
Staramy się pokazać dzieciom, że dzięki wytrwałości możliwe jest osiągnięcie każdego, nawet pozornie niedostępnego celu. Jesteśmy w Krakowie znani z organizowania zespołowych olimpiad sportowych z wielu dziedzin, podczas których uczymy zawodników zdrowej rywalizacji oraz pracy w grupie. Zajęcia łączymy ze zwiedzaniem ciekawych zabytków i rezerwatów oraz poznawaniem wyjątkowych legend i niesamowitych ciekawostek. Również przywiązujemy uwagę do tego, by podczas obozów sportowych dzieci zdobyły przydatną w życiu wiedzę, dlatego organizujemy liczne zabawy terenowe wykorzystując mapy i kompasy.

Jeśli obawiasz się, że Twoje dziecko spędzi kolejne wakacje w domu przed telewizorem, przyprowadź je koniecznie do Interclubu! Na naszych obozach letnich znajdzie się miejsce dla każdego dziecka, które z utęsknieniem czeka na nową przygodę.

INTENSYWNY OBÓZ ROWEROWY

IMG_8025

Obóz rowerowy organizujemy w ciekawych zakątkach Polski tuż po zakończeniu roku szkolnego. Jest to obóz o charakterze turystyczno-krajoznawczym. Program przewiduje wycieczki rowerowe, które odbywają się codziennie przed południem. Trasy przystosowane są do możliwości uczestników i przebiegają w większości leśnymi i polnymi szlakami rowerowymi. Grupy młodsze pokonują dziennie średnio 25 km, starsze 30 km. Podczas wycieczek zwiedzamy ciekawe miejsca, zabytkowe budowle i rezerwaty przyrody. Poznajemy miejscowe zwyczaje, historię, legendy, ciekawostki. Istotnym elementem tych obozów jest nauka posługiwania się mapą i kompasem, co wykorzystujemy w grach terenowych. Popołudnia spędzamy nad wodą, zajmując się pływaniem, zabawami w wodzie, skokami i grami zespołowymi. Na każdym obozie organizujemy spływ kajakowy szlakami rzecznymi.

OBÓZ OGÓLNOSPORTOWY

IMG_4064

Od 10 lat organizujemy obozy ogólnosportowe w Czechach, w ostatnich 2 tygodniach sierpnia w miastach Litomyśl, oraz Kromeriż. Są to małe, spokojne i malownicze miasteczka wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Oprócz niezwykłych walorów kulturowo-historycznych, posiadają wspaniałą bazę sportową. Na pięknych, nowoczesnych obiektach, możemy uprawiać różne dyscypliny sportowe i cieszyć się urokami otaczających nas zabytków. Mamy do dyspozycji świetnie wyposażone sale gimnastyczne, na których codziennie prowadzimy zajęcia z gimnastyki i akrobatyki, tańców i szermierki. Na obiektach otwartych każdego dnia ćwiczymy tenis, gry zespołowe, oraz jadę na rolkach. Uczestnicy podzieleni są na grupy według wieku i umiejętności. Obiekty pływackie i kąpieliska zlokalizowane są w centrum miast i dostosowane są zarówno dla dobrych pływaków, jak i dla początkujących. W grupach o różnym stopniu zaawansowania prowadzimy naukę pływania, a także skoków pływackich, jak i akrobatycznych. Na kąpielisku dzieci mają czas na zabawę w wodzie i wypoczynek po intensywnych ćwiczeniach przed południem. Wieczory poświęcamy na gry zespołowe, zajęcia plastyczne, czy wspólne śpiewanie przy gitarze. Niedzielę wykorzystujemy na zwiedzanie zamków, które w każdym z miast stanowią wielką atrakcję. Ostatnie dni obozu to zespołowa olimpiada sportowa, w wielu dyscyplinach

JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ NAPISZ DO NAS