Szkoła narciarska Kraków Inter Club – Wszechstronność, umiejętność jazdy w każdych warunkach i radość z narciarstwa. To główne cele naszego szkolenia. Dlatego oprócz nauczania nowoczesnej, prawidłowej techniki, wprowadzamy elementy jazdy terenowej, tyczek, torów przeszkód, prostych skoków, jazdy synchronicznej, jazdy nie tylko po przygotowanych, gładkich trasach.

Nauczamy wszystkich – przedszkolaków, młodzież szkolną, młodzież gimnazjalną oraz dorosłych.

20150125_092650

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE

W niedzielne przedpołudnia, w Sieprawiu, uczymy przedszkolaków, oraz starszych, stawiających pierwsze kroki narciarskie. Zajęcia trwają 3 godziny i obejmują podstawy narciarstwa w formach jak najbardziej zabawowych, z wykorzystaniem najróżniejszych przyborów. W drugim tygodniu ferii szkolnych w Szczawnicy realizujemy tygodniowy program narciarski opracowany specjalnie dla najmłodszych, czyli 5-cio i 6-cio latków. W formie kolorowej i wesołej zabawy uczymy się jeździć wyciągami, pokonywać slalomy i tory przeszkód, jeździć po łatwych i trudnych trasach.

spt1

SZKOŁA NARCIARSKA

Zapraszamy na całodzienne sobotnie wyjazdy, w czasie których nauczamy i doskonalimy prawidłową technikę jazdy. Dzieci podzielone są na grupy o podobnym stopniu zaawansowania. Każda grupa ubrana jest w inny kolor koszulek klubowych, co znacznie poprawia bezpieczeństwo i organizację zajęć. W pierwszym tygodniu ferii szkolnych organizujemy obóz w Szczawnicy, na którym prowadzimy szkolenie możliwie jak najbardziej intensywne. Jeździmy zarówno przed, jak i po południu, w zależności od możliwości danej grupy. Celem nauczania młodzieży jest uzyskanie pierwszego stopnia instruktorskiego – Demonstratora Szkolnego PZN.

hubert

NARCIARSTWO DLA ZAAWANSOWANYCH

Zapraszamy na wieczorne niedzielne  wyjazdy, w czasie których można pojeździć oraz wykonywać zaawansowane narciarskie ewolucje. Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży, która oczekuje od narciarstwa czegoś więcej.  Celem tych zajęć jest doszkalanie oraz trenowanie jazdy sportowej.

JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NAPISZ DO NAS