Gimnastyka Kraków

Który sport wpływa zarówno na siłę, jak i równowagę czy koordynację ruchową? Gimnastyka! Interclub działający od ponad 15 lat oferuje bogate zajęcia gimnastyczne dla przedszkolaków, młodzieży i dorosłych.

Gimnastyka artystyczna czy gimnastyka sportowa? Wszystkie drogi prowadzą do Interclubu!

Zarówno gimnastyka artystyczna, jak i gimnastyka sportowa znacząco wpływają na kondycję oraz rozwój fizyczny. Gimnastyka z Interclub Kraków to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy szukają sposobu na połączenie ćwiczeń wzmacniających wszystkie partie ciała z aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Nasze treningi pomagają poprawić równowagę, skoczność, szybkość zwinność i koordynację ruchową, siłę dzięki czemu gimnastyka jest doskonałym sportem zarówno dla tych, którzy chcą rozwinąć swoją sprawność, jak i tych którzy walczą z mankamentami sylwetki. Zajęcia prowadzone są przez byłych zawodników gimnastyki oraz akrobatyki z Krakowa. Dysponujemy wyczynową salą gimnastyczną KS KORONA oraz sale wyposażone w batut do skoków akrobatycznych, sprężystą planszę oraz komplet profesjonalnych przyrządów gimnastycznych, takich jak równoważnia, trampolina, drążek czy kółka.

Gimnastyka dla dzieci w Inter Club Kraków

Inter Club to miejsce, w którym każdy, niezależnie od wieku znajdzie zajęcia dla siebie. Oferujemy zajęcia z gimnastyki dla przedszkolaków już od 5 roku życia. Wszystkie treningi organizowane są w oparciu o program INTER-GIM, który precyzyjnie określa wymagania i stopnie trudności wykorzystywanych przyrządów. W nauczaniu bazujemy głównie na ćwiczeniach wolnych i akrobatycznych. W zależności od wieku i sprawności dzieci, uczymy coraz bardziej skomplikowanych elementów na planszy oraz batucie, rozpoczynając od przewrotów, poprzez stania na rękach, przerzuty bokiem i przerzuty w przód, a kończymy na saltach i wiązankach akrobatycznych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia Inter Clubu. Przekonajcie się sami, że gimnastyka w Krakowie jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjemna!