obóz narciarski 2017 Szczawnica

Obóz narciarski Szczawnica 2017

Obozy szkoleniowe z narciarstwa alpejskiego, co roku prowadzone są w Szczawnicy. Zobacz fotorelację z tego roku 🙂

Obóz sportowy Kromeriż 2016

Obozy sportowe w Kromeriżu to dawka prawdziwych sportowych przeżyć. W tym roku: tenis, pływanie, gimnastyka, rolki, gry i zabawy – zobacz sam!

gimnastyka
obóz narciarsko sportowy

Obóz sportowy narciarski Szczawnica 2016

Kolejny obóz narciarski w Szczawnicy za nami – zobacz jak było wesoło, kolorowo i fantastycznie.

Zobacz nasze filmy Video z wyjazdów

Obozy sportowe zimowe i letnie organizujemy od ponad 10 lat. Jako zwolennicy i sympatycy zdrowego i sportowego trybu życia podczas obozów feryjnych i wakacyjnych program wypełniamy po brzegi zajęciami rekreacyjnymi. Zależy nam by dzieci i młodzież czerpały z wakacji radość i sport. Obozy sportowe organizujemy w miejscach dobrze nam znanych gdzie otaczają nas ludzie wyłącznie przychylni ir rozumiejący potrzeby dzieci i organizatorów takich przedsięwzięć.

W zimie obozy sportowe narciarskie organizujemy w malowniczej i bezludnej Szczawnicy. Dlaczego tu? Ponieważ stawiamy na bezpieczeństwo oraz naukę jazdy na nartach – nie zaś na podziwianie widoków w tłumie i niebezpiecznych, zatłoczonych zagranicznych trasach, gdzie w łatwy sposób można stracić z oczu kursanta. Podczas zimowego obozu sportowego oprócz nart w programie również gwarantujemy zajęcia sportowe na hali gimnastycznej.

 

W lecie organizujemy obóz ogólnosportowy – Podczas tego obozu dzieci i młodzież mają możliwość: nauki, szkolenia lub doszkolenia takich dyscyplin sportowych jak: gimnastyka, tenis, rolki, pływanie, gry zespołowe. Zajęcia odbywają się na profesjonalnych kompleksach sportowych wynajętych wyłącznie dla naszego klubu. Wyjazdy letnie organizujemy do zagranicznego Kromeriża. Zachęcamy do oglądania galerii z wyjazdów.